Transmisje i nagrania obrad

Transmisje z sesji Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim

W dniach, w których odbywają się sesje Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim w sieci Internet na stronie www.kowalewopomorskie.pl udostępniane są transmisje na żywo z sali sesyjnej. Dzięki temu osoby zainteresowane mogą śledzić przebieg sesji i zapoznawać się z pełną treścią dyskusji prowadzonej przez radnych podczas rozpatrywania uchwał i innych dokumentów.
Dostępne jest też archiwum nagrań z obrad Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim.

Uprzejmie informujemy iż nagrania posiedzeń Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim w których zawarte są dane osobowe zostały zanonimizowane celem ochrony praw i wolności osób fizycznych w myśl rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1).

Począwszy od XXII sesji Rady Miejskiej, do nagrań dodawane będą napisy. Transkrypcja audio na tekst z obrad sesji z powodów technicznych jest procesem czasochłonnym. Wersje nagrań z napisami będą dostępne w możliwie najkrótszym czasie.

Planowane transmisje obrad sesji Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim:

Nagrania z obrad sesji Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim:

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>